Facebook Android Uygulaması Değişiyor

0
0
0
0
0
Facebook, 2014 yılında da gerçekleştirdiği  yenilikler ve satın almalarla adından sık sık söz ettirir oldu. WhatsApp’ı satın almasıyla başlayan süreç “Yeni Haber Kaynağı”nı tüm dünyada yayına alması ile devam ediyor.
Facebook, 2014 yılında da gerçekleştirdiği  yenilikler ve satın almalarla adından sık sık söz ettirir oldu. WhatsApp’ı satın almasıyla başlayan süreç “Yeni Haber Kaynağı”nı tüm dünyada yayına alması ile devam ediyor. Yeni haber kaynağının tüm dünyada kullanılabilir hale geldiğini basın duyurusunda açıklayan Facebook, iOS ve Android platformları için de mobil uygulamasında yeniliklere gidileceği belirtmişti.

Şu an da geliştiriciler tarafından test edilen ve geliştirilen yeni Facebook Android uygulamasından görseller sızdı.
 


Görsellerde görüldüğü üzere yeni flat tasarım Facebook Android uygulaması üzerinde tümüyle uygulanmış durumda. Kısa süre önce güncellenen Instagram üzerinde yine flat tasarımın uygulandığını görmüştük. Yenilikler arayüzün yenilenmesiyle sınırlı değil. Artık haber sayfası, arkadaşlar ve mesajlar arasında geçiş yapmak daha pratik bir hale getirilmiş. Özellikle artık durum güncellemesi, fotoğraf ve yer bildirimi tuşları sayfa üzerindeki hareketlerinize göre sizi takip ediyor olacak. Yeni uygulamayla birlikte albümlerinizi toplu bir şekilde düzenlemek ve silmek artık mümküm. Elbette ki daha belirtilmeyen pek çok yenilikle karşılaşacağımız açık.

Güncellemenin ne zaman yayınlanacağı belirsizliğini koruyor. Ancak  1 aya kadar güncellemenin verileceği tahmin ediliyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0