Facebook Yeni Video Reklamlar İle Karşımızda

0
0
0
0
0
Facebook Yeni Video Reklamlar İle Karşımızda
Önceki reklamda sandalye ve facebook arasındaki bağa dikkat çekmiş facebook, bu sefer obje olarak oturma koltuğu ve arkadaşları seçmiş.
 
Facebook ile sandalyenin bağına gönderme yapan önceki reklamdan sonra facebook bu sefer 7 farklı reklam filmi ile karşımızda.”Arkadaşlarımız bizi nereye götürecekler” sloganı ile çekilmiş reklam filmlerinin içinde facebook yazısı geçmiyor. Facebook ile ilgili tek ibare videonun sonunda karşımıza çıkan beğen işareti. Bu reklam filmleri bize daha önce durdurulduğu açıklanan facebook reklam projesinin yeniden hayata geçip hızlanacağı ile ilgili ipucu vermiyor değil.

Reklamların televizyonda yayımlanıp yayımlanmayacağı hakkında henüz bir açkılama yapılmamış olsa da yayımlanan bu yeni videoların maksimum 18 saniye sürmesi yayımlanabileceği ihtimalini güçlendiriyor. Ancak bu Facebook’un otomatik reklam uygulamasını yeniden hayata geçirip yaygınlaştırma fikrini de akılara getirmiyor değil.

Yeni videoların televizyon mu yoksa otomatik reklam uygulaması için mi olduğunu önümüzdeki günlerde anlayacağız.

Haber başlığında belirttiğimiz gibi daha önceki reklamda sandalye ve facebook arasındaki bağa dikkat çekmiş facebook, bu sefer obje olarak oturma koltuğu ve arkadaşları seçmiş.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0