Facebook, Yüklenen Fotoğrafları Daha da Güzelleştirecek

1
0
0
0
0
​Şöyle bir gerçek var ki, herkesin üst düzey kamera ve lens özelliklerine sahip akıllı telefonu bulunmuyor. Ortalama bir akıllı telefonun ön kamerasıyla Selfie (özçekim) çektiğinizde, işin boyutu çok daha vahim durumlara gelebiliyor.
Şöyle bir gerçek var ki, herkesin üst düzey kamera ve lens özelliklerine sahip akıllı telefonu bulunmuyor. Ortalama bir akıllı telefonun ön kamerasıyla Selfie (özçekim) çektiğinizde, işin boyutu çok daha vahim durumlara gelebiliyor.

Facebook, fotoğrafları üzerinde çok fazla oynama fırsatı yakalayamayan ya da fotoğraflarının daha canlı olmasını sağlamak isteyen kullanıcıları için yepyeni bir özellik daha getiriyor. iOS üzerinden eklenen fotoğraflar, Facebook tarafından otomatik olarak iyileştirilecek. Tabi isteyen kullanıcılar fotoğraflarını orijinal olarak yükleyebilecekler. 

Uygulamanın web kullanıcıları için olmayacağını da belirtelim. Facebook’un amacının, zayıf kameralı akıllı telefon kullanıcılarının derdine çözüm bulmak olduğu görülüyor. Android ve WP kullanıcıları, bu özelliğe biraz daha geç kavuşacaklar. (WP'ciler bu sefer yalnız değiller)

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0