Fenerbahçe'den Bir Yandex Reklamı Daha!

1
0
0
0
0
Fenerbahçe'den Bir Yandex Reklamı Daha!
Fenerbaçe'nin dün yayınladığı 'bikinili göndermeli' Yandex reklam filminin ardından ikinci reklam filmi de yayınlandı.
Fenerbahçe’nin Yandex ile yaptığı anlaşmadan artık rakip takımları tutan futbol severlerin dahi haberi var. Fakat hala ‘ben duymadım’ diyenler varsa öncelikle şuradaki bağlantı üzerinden ön bilgiyi edinsinler.

Fenerbahçe’nin ekstra kazanç anlamında üzerinde çok fazla durduğu Yandex tarayıcısı, yapılan her arama için kulübe ekstra kazanç sağlıyor. Bu platformu kullanarak tüm Fenerbahçelilerin kulübe destek sağlamasını amaç edinen kulüp, dün çok ses getiren bir reklam filmi yayınlamıştı. Bugün ise o reklam filminin devamı geldi.

Dün yayınlanan reklamda, Efe’nin bile kaybetmesi durumunda yerine getiremeyeceği iddialara girmesiyle bilinen eski hakem ve futbol yorumcusuna gönderme yapılan reklamda, bu sefer de bir gönderme var gibi ama çok fazla eşelemeyelim. (zaten futbolla alakalı herkes göndermenin az çok nereye gittiğini biliyor)
 
Reklamda yine Yandex üzerinden yapılan her aramanın kulübe olan kazancından bahsedilmiş. İsterseniz yukarıdaki tweet üzerinden isterseniz aşağıdaki videodan Fenerbahçe’nin yeni TV reklamını izleyebilirsiniz.
 

Android platformu üzerinden arama yaparak kulübüne destek olmak isteyen kişiler ise aşağıdaki uygulamayı indirebilirler.
 
  Fenerbahçe Yandex Android Uygulaması İndir

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0