Fotoğraf Çekilmek İçin Köpekbalığını Öldürdüler!

0
0
0
0
0
Dominik Cumhuriyeti'ndeki turistler denizden fotoğraf çekilmek için denizdeki köpekbalığını zorla çıkararak öldürdüler.
İnsanlar sosyal medyada ilgi çekici görüntüler paylaşmak için gerçekten saçma sapan şeyler yapabiliyorlar. Ancak bazen görüntüyü elde etmek için saçma davranışların yerini çok daha büyük aptallıklar alabiliyor ki bir grup "aptal" turistin fotoğraf çekilmek uğruna yaptıkları bir köpekbalığınının canına mâl oldu.

İngiltere menşeili The Indepedent'ın haberine göre Dominik Cumhuriyeti'ndeki tamamı erkeklerden oluşan bir kafile sosyal ağlarda paylaşılan bir videoda fotoğraf çekilmek uğruna köpekbalığını iple denizden çıkarmaya çalışırken görüntüleniyor. Bu olay esnasında köpekbalığının iplere dolandığı ve köpekbalığının can çekiştiği anlar da kayıt altına alınıyor.

Görüntülerde grubun içindeki bazı kişilerin Puncata Cana'da bulunan Hard Rock Otel'in çalışanları olduğu bilgisi paylaşılırken otelden yapılan açıklama kendi çalışanlarıyla gereğini yapacağını belirtiti.

Gerçekten çevre bilinci olmayan, canlılara saygı duymayan ve sadece kendilerini düşünen aptal varlıkların kendilerini insan zannetmesi bir hayli can sıkıcı. Umarız köpekbalığının canını kaybetmesine neden olan herkes gereken cezayı alır. Bu olayla ilgili paylaşılan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0