Fotoğraflı Soru Cevap Uygulaması: Jelly

66
10
10
10
9
Fotoğraflı Soru Cevap Uygulaması: Jelly
Twitter'in kurucusu olan Biz Stone'un başında bulunduğu 8 kişilik ekibin oluşturduğu Jelly uygulaması, sosyal medyada yeni bir fenomen olma yolunda hızla ilerliyor.
Twitter'in kurucusu olan Biz Stone'un uzun bir süredir üzerinde çalıştığı Jelly uygulaması nihayet yayınlandı. Android ve iOS platformlarında ücretsiz olarak kullanılabilen bu uygulama için bir nevi soru-cevap oyunu tabirini de kullanabiliriz. Bu uygulamanın diğer soru-cevap uygulamalarına göre en büyük farklı ise soruların fotoğraf kullanılarak sorulması.

Oyunun oynanışı ise şu şekilde: Kullanıcılar önce bir fotoğraf çekiyor ve çekilen fotoğrafta görünen objenin ne anlama geldiğini soruyor. Dünya genelindeki kullanıcılar ise fotoğrafı gördüğü anda size cevap veriyor. Bu şekilde kullanıcıların uzun uzun soruları tarif etmeleri yerine fotoğrafla direkt olarak soruyla ilişkilendirilmeleri sağlanabiliyor.

Aynı şekilde soruları cevaplamak istediğinizde sorular sizin ekranınıza geliyor. Eğer soruyu cevaplamak istiyorsanız Answer butonuna tıklayabilir ya da pas geçerek bir sonraki soruya geçebilirsiniz.

Proje henüz çok yeni olmasına rağmen birçok soruya 20 ila 30 arası cevap verilmiş olması, uygulamanın ne kadar potansiyelli olduğu konusunda bizlere ipucu veriyor. 
 
  Uygulamanın iOS sürümünü indirmek için
 
  Uygulamanın Android sürümünü indirmek için
66
10
10
10
9
Emoji İle Tepki Ver
66
10
10
10
9