• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • ​Fenerbahçe'nin Ardından Galatasaray ve Beşiktaş da Facebook Gameface'te!

​Fenerbahçe'nin Ardından Galatasaray ve Beşiktaş da Facebook Gameface'te!

1
0
0
0
0
Tuttuğunuz takımın amblemi ile profilinizi süslemeye yarayan Facebook'un Gameface özelliğine iki büyük takım daha eklendi.
Facebook'un Ekim ayında yayınladığı Gameface özelliği, yaklaşık bir ay kadar önce Türkiye'de de kullanıma sunulmuş ve Süper Lig takımları bazında bu özelliğe eklenen ilk takım Fenerbahçe olmuştu. Şimdi ise Galatasaray ve Beşiktaş da Gameface'e eklenerek kullanıcılara sunulmuş durumda.

Facebook profil resminizi, tuttuğunuz takımın amblemi ile süslemenize yarayan Gameface özelliğinde Süper Lig’in yanı sıra La Liga, NBA, NCAA, MLB, İtalya Seria A, Brezilya Ligi, NASCAR, Davis Cup, Premier Lig ve Fransa 1. Lig’ten bazı takımlar yer bazı takımlar da yer almakta (birde Star Wars mevcut).Gameface özelliğini kullanmak oldukça basit. Buradaki bağlantıya tıkladığınızda, otomatik olarak ''Facebook Maç Yüzü'' sayfasına aktarılıyorsunuz. Sonrasında ise seçeneklerden istediğiniz ligi ve istediğiniz takımı seçerek onaylıyorsunuz.

Ayrıca seçtiğiniz takımın ambleminin profilinizde ne kadar kalacağını da ''1 saat'', ''1 gün'' ve ''1 hafta'' olarak seçebiliyorsunuz. Tabii isterseniz amblem siz müdahale etmedikçe değişime uğramadan profilinizde de kalabiliyor. Özelliğe önümüzdeki günlerde yeni Süper Lig takımlarının da eklenmesi bekleniyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0