Game of Thrones’un Arya Stark’ı Kendi YouTube Kanalını Açtı

1
0
0
0
0
Game of Thrones’un Arya Stark’ı Kendi YouTube Kanalını Açtı
Geçtiğimiz yıl korsan izlenme rekoru da dahil olmak üzere yayın tarihi boyunca rekordan rekora koşan Game of Thrones dizisinin en sevilen karakterlerinden olan Arya Stark’ı canlandıran Maisie Williams, kendi YouTube kanalını açtı.
“Random Moments of Madness With Maisie Williams” (Maisie Williams ile Rastgele Çılgınlık Anları) adındaki kanalda genç aktris, 1 milyon takipçiye ulaşan Twitter hesabından gelen soruları cevaplıyor.

Kanalına yüklediği ilk videoda neden böyle bir hamle yaptığını da açıklayan Maisie, “YouTube’da bir sürü arkadaşım var ve yaptıkları işi çok ilgi çekici buluyorum. Bu nedenle kendim de denemek istedim” diyor.

Fine Bros ve Caspar Lee’nin Twitter üzerinden kendisine ilham kaynağı olduğunu söyleyen Williams, ayrıca diğer kanallarda olduğu kadar sık video yükleyemeyeceğini de dile getiriyor.

Aşağıdaki video Maisie Williams’ın YouTube kanalının ilk videosu ve bir nebze kendini alıştırıp takipçilerine neden böyle bir işe kalkıştığını anlatıyor. Güzel ama İngiliççe diyen okuyucularımız için yapabileceğimiz pek bir şey yok; ancak bir ara Sophie Turner’ın (Sansa Stark) nasıl koktuğuna ilişkin de bilgi veriliyor.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0