Gözlerinizi Test Edin! Marilyn Monroe mi Yoksa Albert Einstein mi?

1
1
0
0
0
Gözlerinizin son durumunun nasıl olduğu hakkında fikir veren testte bize iki faklı kişinin birleştirlmiş fotoğrafları sunuluyor.
Siyah-mavi mi? Altın-beyaz mı? Bu soruları geçen ay boyunca duymuş olma ihtimaliniz yüksek. Ne olduğu belirsiz olan elbise fotoğrafından sonra, göz ilizyonu hakkında bir çok fotoğraf paylaşıldı. Bu gün sizle paylaşacağımız olan test ise gerçek sonuçlar veriyor. 

Gözlerinizin son durumunun nasıl olduğu hakkında fikir veren test, ASAP Science video kanalına ait. Testte bize iki faklı kişinin birleştirlmiş fotoğrafları sunuluyor. Uzaktayken yüz ayrıntılarını anlayamadığımız için fotoğraftaki kişi ilk olarak Marilyn Monroe gibi gözküyor. Yaklaştıkça ise karşımıza Einstein çıkıyor. Eğer hala Marliyn Monroe’yu görüyorsanız büyük ihtimalle gözlerinizde bir problem var.Monroe’nun fotoğrafı düşük frekansta, Einstein’nın fotoğrafı da yüksek frekansta ayarlanarak birleştirilen fotoğraf oldukça kafa karıştırıcı duruyor. Fotoğrafın işleyişi, aşağıdaki video da daha detaylı olarak anlatılıyor.

 


Kaynak: Gizmodo
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0