Bilgisayardan Instagram'a Nasıl Fotoğraf Atılır?

2
0
0
0
0
Yaklaşık 2 yıldır aktif olarak kullanılan Gramblr uygulaması üzerinden bilgisayarınız ile Instagram'a fotoğraf yükleyebilirsiniz.
Günümüzde iyice popülerleşen fotoğraf paylaşma platformu olan Instagram'ı neredeyse her akıllı telefonu olan kullanıcı aktif olarak kullanıyor. Hatta annelerimiz ve babalarımızın bile kullanmaya başladığı bu sosyal medya platformunda özellikle DSLR kameralar ile çektiklerini bu platforma aktarmak isteyenler sıkıntı yaşayabiliyor.

Yaklaşık 2 senedir var olan bu platformu bilmeyenler ise önce fotoğrafları bilgisayarına atıp ardından Photoshop vs uygulamalarla gerekli filtreleri uygulayarak telefonlarına yolluyor. Bundan sonra da telefonları üzerinden Instagram'a fotoğraflarını atan kesimin hayatını kurtaracak bir çözümden bahsedeceğiz.Gramblr adındaki uygulamayı bilgisayarınıza indirip Instagram hesabınızla giriş yaptığınız takdirde artık ister planlama yaparak ileri tarihte isterseniz o anda bilgisayarınız üzerinden Instagram'a fotoğraf atabiliyorsunuz. Bahsettiğimiz gibi ortalama 2 yıldır var olan Gramblr, artık daha gelişmiş ve hatta beğeni botu bile sunacak hale geldi. Yani isterseniz sadece ücretsiz olarak fotoğraf paylaşımı yapabilir, aynı zamanda bu paylaştığınız fotoğrafa istediğiniz kadar beğeni de satın alabiliyorsunuz.Genellikle 650 x 650 piksel çözünürlüğünü kullanan Gramblr'da daha önceden olmayan kırpma gibi özellikler de bulunuyor. Böylece büyük boyutlu fotoğrafınızı dilediğiniz gibi kırpabilir, ya da direkt olarak o şekilde yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda kendi içinde de belli Adobe Photoshop CC destekli başlı filtreleme özelliklerine de sahip olan Gramblr, hala PC üzerinden Instagram'a fotoğraf yüklemeyi duymamış ve bilmeyen kişilerin fazlasıyla işine yarayacaktır.

Gramblr'a buradaki adresten ulaşarak Windows XP,Vista,7,8,8.1,10 ve Mac OS X için indirebilir ve ücretsiz olarak üye olup paylaşımlarınızı bilgisayarınız üzerinden yapabilirsiniz.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0