• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • H&M’in Düzenlediği Davete Salı Pazarına Dalar Gibi Giren Ünlü İsimlerin Sosyal Medyada Patlayan Videosu

H&M’in Düzenlediği Davete Salı Pazarına Dalar Gibi Giren Ünlü İsimlerin Sosyal Medyada Patlayan Videosu

0
0
0
0
0
H&M ve Balmain’in düzenlediği özel bir davete akın eden ünlü isimlerin görüntüleri, sosyal medyada en çok konuşulan videolardan bir tanesi oldu.
Bazı teknoloji marketlerinin düzenlediği indirim günlerinde yaşanan izdihamlara muhakkak denk gelmişsinizdir. Ya da bir politikacının üç beş oy daha fazla almak için maddi imkansızlıkların yaşandığı bölgelerde, bedava dağıtılan ürünlere sahip olabilmek için vatandaşlarımızın birbirlerini ezdiği görüntülere… Bu tarz videoları izlerken ‘zenginlerin de şu durumlara düşeceği günleri görecek miyiz acaba’ diye iç geçirirken bunun gerçekleşebileceğini acaba kaç kişi tahmin edebilirdi ki?

H&M ve Balmain’in özel olarak olarak düzenlediği VIP davette 1500 TL değerindeki montlara sahip olabilmek için birbirlerini ezen ünlü isimlerin görüntüleri, son günlerin en çok izlenen videolarından bir tanesi oldu. Nur Yerlitaş ve Fatih Ürek gibi isimlerin de göründüğü videoda, birbirlerini ezerek rafların bulunduğu bölümlere doğru koşan ünlü isimleri görmek gerçekten çok farklı bir deneyim oldu bizim için. Sizlerin de bu görüntülerden mahrum kalmanızı istemeye gönlümüz el vermedi. 

Aşağıdaki videoyu izledikten sonra hemen videonun altında bu ‘talihsiz’ görüntülerle maytap geçen zehir Twitter kullanıcıların tweet’lerini görebilirsiniz.
 0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0