Hang w/ Uygulaması İle Facebook'ta Canlı Yayın Yapmak Mümkün

0
0
0
0
0
Cep telefonunuz ile canlı yayın yapabildiğiniz Hang w/ uygulaması ile artık Facebook üzerinden canlı yayın yapabilirsiniz.
Özellikle son zamanlarda popülerleşen canlı yayınları birçok firma kullanmaya başladı. Teknoloji konusunda ise firmalar lansmanlarında yaptıkları canlı yayınlar ile lansmana fiilen katılmayan kitleyi de lansmanı takip etmelerine olanak tanıyor.

Ayrıca birçok kullanıcı da kendi alanlarında -ya da sadece eğlence amaçlı- canlı yayınlar yapabiliyorlar. YouTube üzerinden yapılan ve ayrıca oyun konusunda da Twitch'in olduğu bu sistemlerde mobil uygulamalar konusunda da birçok farklı tercih bulunuyor.Bunlardan biri olan Hang w/ ya da Hang With uygulaması da size cep telefonunuz ile canlı yayın yapabilmenize ve uygulama üzerinden takipçi kazanmanıza olanak tanıyan bir uygulama.

Yayın bağlantınızı Facebook ve Twitter üzerinden paylaşabildiğiniz bu uygulama F8 Facebook Geliştiriciler Konferansı'nda yapılan bilgilendirme ile artık Facebook desteği de kazandı.

Yani artık Hang w/ uygulaması ile sadece yayın linkini Facebook üzerinden paylaşmak yerine artık direkt olarak Facebook videosu üzerinden takip edilebilen bir canlı yayın paylaşımı yapabileceksiniz. Ayrıca yayınınız bittiğinde Facebook'taki canlı yayın videonuz kaydedilerek normal bir video olarak kalmaya devam edecek.

Şu anda iOS ve Android için olan bu uygulamanın ise WP platformuna taşınıp taşınamayacağını bilmiyoruz. Fakat bu kazandığı özellik sayesinde Hang w/ kullanıcı sayısı ciddi biçimde artış gösterecektir.

 
  Hang w/ Canlı Yayın Uygulaması İndir
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0