Havadaki Drone'u Yakalayan Balıkçı

0
0
0
0
0
Havadaki Drone'u Yakalayan Balıkçı
Şimdiye kadar droneları vuran, zevk için düşüren ya da yarıştırırken çarpanları gördük; ama dronea bunu yapan biri ile ilk kez karşılaşıyoruz ve bu balıkçıyı tebrik ediyoruz.
Hayal edin; iskeledesiniz, oltanızı atmış bir şeylerin vurmasını bekliyorsunuz; ama çok da talihli değilsiniz, saatlerdir bir şey vurmamış ve o da ne birden bir vızırtı duyuyorsunuz.

Kafanızı çevirip baktığınızda görüyorsunuz ki densizin biri iskelenin üstünde bir drone uçurup sizi kaydetmeye başlamış. Zaten sinirleriniz gergin, saatlerdir bir şey tutamamışsınız, oltanızı çekerken aklınızdan geçen tek şey o dronea saldırmak.

İşte aşağıdaki videoda izleyeceğiniz balıkçı arkadaş tam olarak bunları yaşıyor ve o sinir bozukluğu ile salladığı oltasını droneun pervanelerinden birine denk getirmeyi başarıyor, hem de tek atışta. (head shot)

Tice Ledbetter isimli drone uçurucunun başına gelen bu olay sonrasında da Tice’ın sinirlerini bozmuş ve kendisi dronedan misinayı temizlerken bir videosunu daha yüklemiş Youtube’a.(İyi ki balıkçı arkadaş droneun gitmesine izin vermiş, alaşağı edip okyanusa da savurabilirdi)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0