Hayrettin'den Efsane Johnny Depp Şakası

1
0
0
0
0
Hayrettin'den Efsane Johnny Depp Şakası
Yaptığı şakalar ile iyi bir kitleye sahip olan Hayrettin, son dönemlerin en eğlenceli şakalarından birine imzasını attı.
Sosyal medya platformları üzerinde -özellikle YouTube'da- son dönemlerde en fazla izlenilen, beğenilen videolar genellikle ''prank'' olarak bizim de ağzımıza yerleşmiş kamera şakaları.

Bu konuda yabancıların efsane yaratıcılığı bir kenara, bizde de zaman zaman başarılı işler çıkıyor. Bu başarılı işlerde imzası olan isimlerden biri de Hayrettin. Genelde diğer ülkelerde popüler olmuş şakaları ülkemize göre uyarlayan -ki bazıları müthiş başarılı oluyor- Hayrettin, kendine özgün şakalar konusunda da çok iyi. Bir süredir Amerika'da olan ve orada çeşitli kamera şakaları yapan Hayrettin, bu sefer efsane bir şaka yapmış.

Beyaz atlet, paçalı don, siyah, uzun çorap ve kösele ayakkabıları ile lüks bir otomobilin içine geçen Hayrettin, saç stili ve güneş gözlüğü ile kendi çapında bir Johnny Depp imajı yaratmış. Ekibi ile Hollywood'un ünlülerinin kol gezdiği Beverly Hills'de işlek bir kaldırıma içinde bulunduğu araç ile yanaşan Hayrettin, hemen civardaki turistlerin dikkatini çekmeyi başarmış. Ekibi de çeşitli açılardan kamera ile Hayrettin'i görüntüleyerek, soranlara ''arabada Johnny Depp var'' demiş. Sonuç; inanılmaz bir kalabalık, yolun sonuna kadar eskortluk etmek isteyen masum bir Hollywood polisi ve acaip komik bir şaka.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0