Hoverboard’la Yapılmış Dünyanın En Rahat Soygunu

0
0
0
0
0
Hoverboard’la Yapılmış Dünyanın En Rahat Soygunu
Londra’daki bir markete hoverbroad’la giren adamın hiçbir ödeme yapmadan rahat rahat çıktığı video görüntüsü yayınlandı.
Hoverbroad, ergonomik tasarımının yanı sıra kullanımıyla da geleceğin en çok kullanılacak teknolojik ürünleri arasında gösteriliyor(du). (hatta biz de bir tanesini incelemiştik) Fakat son günlerde hoverboard’la ilgili pek hayırlı haberlerin geldiğini söyleyemeyiz.

Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız bir haberde, hoverboard’ın kullanım sırasında patladığından bahsetmiştik. Şimdi de hoverboard’ı kullanarak markete giren bir kişinin enerji içeceklerini elini kolunu sallayarak çaldığı görüntüler ortaya çıktı. Londra’nın Mitcham bölgesindeki alanda gerçekleştirilen soygunun 6 Eylül tarihinde gerçekleştirildiği belirtiliyor.
 

Hoverboard’ın yanma haberlerinin ortaya çıkmasının ardından New York Belediyesi, sokaklarda hoverboard’ın sürülmesini ve bazı havayolları da hoverboard’ın yangın çıkarma riskine sahip olduğu için binalara girişini yasaklamıştı. CES 2016 da dahi hoverboard tanıtımları yasaklandı. Tüm bunların yanına bir de hırsızlık eklendikten sonra hoverboard’ın geleceğinin şimdiden tehlikeye girdiğini söylemek zannediyorum ki yanlış olmaz. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0