İnci Sözlüğün Reklam Alması Tepki Çekti

0
0
0
0
0
İnci Sözlüğün Reklam Alması Tepki Çekti
Geçtiğimiz gün sözlüğe giren inci sözlük kullanıcıları ve okuyucuları. “Baltaoğlu Şirketler Grubu” nun reklamı ile karşılaşınca şok oldular.
Geçtiğimiz gün sözlüğe giren inci sözlük kullanıcıları ve okuyucuları, “Baltaoğlu Şirketler Grubu” nun reklamı ile karşılaştı.

Girdikleri kısa süreli şoktan sonra kaldıkları yerden reklam alan inci sözlük ekibine derin sevgilerini ileten güzel küfürlerini de sıralamayı ihmal etmediler.

Megadağ 2023” projesinin reklamını gören inci sözlük kullanıcıları, sözlüğün kurucusu hakkındaki sözleri de herkesin beklediği gibi entersan argolar içeriyordu. Zira, inci sözlük açıldığı günden bu yana ticari bir oluşum değil, sadece sohbet muhabbet ortamı olarak kendini lanse edildi.

Gerek reklam veren şirketin adı, gerekse de projenin adı ile geyik muhabbeti yapılma ihtimalinin çok yüksek olduğu bu reklam fikri veya şakası bir çok kullanıcıdan tepki gördü. Sözlük yönetimi ise herhangi bir açıklama yapmaktan çekindi. Çekinmekte de haklı olan yönetimin ilerleyen günlerde ne diyeceği şimdiden merak konusu.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0