Instagram'da Bir Garip Hata: Uygulamadan Çıkış Yapılamıyor

2
1
1
0
0
Instagram kullanıcılarını bırakmak istemiyor! Uygulamada bilinmeyen bir hata sebebi ile çıkış butonu ortadan kalkmış durumda.
Son birkaç haftadır çalkantılı günler geçiren Instagram, kullanıcılarını kızdıracak şeyler yapmaya devam ediyor. Daha önceden yeni bir gönderi akışı sistemini test ettiği ve fotoğraf ile videoları sıralamak için yeni bir algoritmayı hayata geçireceğini söyleyen Instagram, bu hareketi ile kullanıcılarının ciddi bir kısmından tepki almış, sonrasında da bu yeniliği şimdilik kullanıma sunma olayından vazgeçmişti.

Ancak hala bazı kullanıcılar Instgram'ı kullanmaktan memnun değil. Bunun sebebi ise uygulamadan çıkış yapılamıyor oluşu. Evet, baya baya uygulamada çıkış kısmı bulunmuyor.Son gelen güncellemeyi indiren bazı kullanıcılarda baş gösteren soruna göre uygulamadaki hesabınızdan çıkış yapmanızı sağlayan çıkış butonu yerinde yok. Çoğunluk olarak iOS kullanıcılarında baş gösteren olay sosyal medyada da ses getirmiş durumda. Özellikle hem çalıştığı sektörle alakalı hem de şahsi hesabı olan kullanıcılar bu durumdan en fazla sıkıntı çekenler konumunda.

Konuyla alakalı olarak bazı kullanıcılar problemin iOS 9.3 güncellemesi yüklü olan iPhone ve iPad'lerden kaynaklandığını söylemekte fakat bu bilgiler resmi olmadığı için bizde bir şey diyemiyoruz.
 
 
 

Instagram problemin neden kaynaklı olduğunu belirlemek için çalışmalarına başlamış durumda. Henüz değişen bir şey yok ancak sorun giderildiğinde bizde haberimizi güncelleriz.

Kaynak: Mirror 
2
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
1
0
0