• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • İnternetin Yeni Fenomeni, Ekvadorlu Polislerin Otoyol Kenarında Kurtardığı ‘Miskin Hayvan’

İnternetin Yeni Fenomeni, Ekvadorlu Polislerin Otoyol Kenarında Kurtardığı ‘Miskin Hayvan’

1
0
0
0
0
Ekvadorlu polislerin bir otoyol kenarında korkmuş bir şekilde metal ayağa tutulu halde bulduğu sevimli tembel hayvan, internetin yeni fenomeni oldu.
Sloth’lar (Türkçe karşılığı tembel/miskin hayvan), internet dünyasında ‘en sempatik ve popüler hayvanlar’ sıralamasında tartışmasız ilk üç sırada yer alıyor. Öyle ki miskin hakkında bir ara onlarca görsel ve video paylaşılmış, uluslararası alanda popülerliği giderek artınca da ticaretine başlanmıştı. İşte böyle bir hayvan olan miskinle ilgili Ekvador’dan çok sevimli görüntüler geldi.

Polislerin bir otoyolun kenarındaki bariyerin (bariyer mi deniyor tam emin değilim) demir ayağına korkmuş bir şekilde sarılarak bulduğu miskin, bu aralar dünya genelindeki en popüler hayvan olmuş durumda. Polislerin yaptığı açıklamaya göre veterinere götürülen miskinin sağlığı yerindeymiş. 

Yardımı dokunan herkese teşekkür eden bu türdeki hayvanların korunması için tüm vatandaşlarla işbirliği içerisinde olmak istediklerini belirten Ekvador polislerinin miskinle ilgili çektiği tüm fotoğraflara aşağıdan bakabilirsiniz.


 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0