• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • iPhone'un Düştüğünü Sanan İnsanların Verdiği Ultra Gerçekçi Tepkiler

iPhone'un Düştüğünü Sanan İnsanların Verdiği Ultra Gerçekçi Tepkiler

0
0
0
0
0
iPhone'un Düştüğünü Sanan İnsanların Verdiği Ultra Gerçekçi Tepkiler
BuzzFeed'in paylaştığı sosyal içerikli videoda, iPhone'un yere düştüğünü zanneden insanların vermiş olduğu gerçekçi tepkiler gösterildi.
Bu yılbaşı annenizden, babanızdan ya da sevgilinizden hediye olarak 128 GB'lık altın gül renginde iPhone 6s Plus aldığınızı hayal edin. (ben ettim de hayali bile güzel oluyormuş) Henüz akıllı telefon kullanacak yaşa gelmemiş olan en küçük bireyinin 'abiiee, versene iki dakka bakayım şuna' deyip telefonu eline aldıktan sonra güzelim telefonun yere düşüp paramparça olduğunu da... Hani o telefonun elden kayıp düştüğü sırada 'Dhalsim' olup kolunu uzatarak telefonu tutmak istersin de başaramazsın ya? İşte o anda yüzde oluşan ifadelerin en gerçekçi olarak çekildiği videolardan bir tanesini paylaştı BuzzFeed. 

Videoda yer alan sunucunun elindeki iPhone'u sanki istemeden düşürmüş gibi yaptığı sırada konuk olan kişilerin verdiği tepkilerin gerçekçiliğini tartışmaya gerek olmadığını düşünüyorum. Videoyu izledikten sonra sanıyorum ki bana hak vereceksiniz. (numara olduğunu düşünüyorsanız da 'yav he he, gerçek tepkiler bunlar' deyin, yılın son günü üzmeyin beni)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0