​İşte Youtube’da En Çok İzlenen Reklamlar

3
0
0
0
0
​İşte Youtube’da En Çok İzlenen Reklamlar
Sene sonuna yaklaştıkta “Yılın oyunları, yılın şarkıları, yılın filmleri” gibi bir liste oluşturmak artık alışkanlık olmuş durumda. Youtube’da sürekli yeni bir liste düzenleyip bunlara katılıyor. Şimdi ise sırada Youtube’da en çok izlenen reklamlarda.

Sene sonuna yaklaştıkta “Yılın oyunları, yılın şarkıları, yılın filmleri” gibi bir liste oluşturmak artık alışkanlık olmuş durumda. Youtube’da sürekli yeni bir liste düzenleyip bunlara katılıyor. Şimdi ise sırada Youtube’da en çok izlenen reklamlarda.

2014’ün sonlarına yaklaştık. Youtube’un bizler için konu aldığı en çok izlenen 10 reklam filminden en karlı çıkan marka Nike olmuş durumda.

Toplamda 600 milyon kez izlenen 2014’ün en yeni reklam filmlerinin sıralı olarak listesini yayımladık.

Heineken, “Routine Interruptions” reklam filmliyle toplamda 13.8 milyon izlenmeye ulaşarak listede 10. sırada yerini aldı.
 


 

Friends Are Waiting” temalı reklam filmiyle 19.7 milyon kez izlenen Budweiser ise 9. sırada yer alıyor.
 P&G, "Thank You, Mom" reklamıyla 19.7 milyon kez izlenerek listenin 8. sırasında bulunuyor.
 


Samsung Galaxy Note 4, “Then And Now” reklamı 22.1 milyon izlenme ile 7. sırada yer alıyor.
 

Sürekli olarak bizi hiç yarı yolda bırakmayacağını iddia eden Duracell ise, Derick Coleman’ın azim dolu hikayesini ele alarak hazırladığı “Trust Your Power” reklamıyla 22.7 milyon kez izlenerek 6. sıraya yerleşiyor.
 

Devils Due Movie’nin çok konuşulan ve dikkat çeken "Devil Baby Attack" reklamı ise 48.8 milyon izlenmeyle 5. sırada yerini kapıyor. (Daha bu piyasada yokken, katil bebek çaki vardı.)

 


“Kız gibi olmak iyidir” diyen Always’in "Always #LikeAGirl" adını koyduğu reklamı 53.3 milyon izlenmeyle 4. sıraya geçiyor.
 Budweiser’ın yapmış olduğu "Puppy Love" reklamı ise 53.7 milyon izlenmeyle 3. sıraya yerleşmiş bulunmakta.

 Nike Football, "The Last Game" reklam filmiyle 78.8 milyon kez izlenmeye ulaşarak 2. sırada yerini aldı.

 Birinci ve ikinciliği de Nike kaptı. 73.7 milyon kez izlenmiş bulunan, The Mill ve Wieden+Kennedy kreatif ajanslarının iş birliğiyle hazırlanmış olan "Winner Stays" reklamı 1. kapıyor ve zaferini ilan ediyor.
 
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0