Kafeine Alerjisi Olan ve Hayatında İlk Kez Pepsi İçen Kızın Dramı

5
2
0
0
0
Kafeine Alerjisi Olan ve Hayatında İlk Kez Pepsi İçen Kızın Dramı
Kafeine alerjisi olduğu için Coca Cola, Pepsi gibi gazlı içecekleri içmesi yasak olan kızın verdiği duygusal tepki.
Gazlı içeceklerin insan vücuduna ciddi anlamda zararları bulunuyor. Hatta bir ara bir bardak dolusu kolanın içerisine bırakılan dişin ertesi gün neredeyse tamamen erimiş hale dönüştüğü video vardı ki sosyal medyada fazlasıyla paylaşılmıştı. (haberlere de konu olmuştu) Tüm bunları bilmemize rağmen yine de yemek sırasında (zaten bu aralar tam kavurma zamanı) ya da sonrasında insan dayanamayıp bunu içiyor. Ama işte herkes bizim gibi şanslı değil.

Videoda kafeine alerjisi olan ve hayatı boyunca içerisinde kafein içeren içecekleri içemeyen bir kızın dramını izleyeceksiniz. Erkek arkadaşının çektiği videoda hayatında ilk kez Pepsi içen kızın verdiği tepki gerçekten de duygusal. (eğer bizi yemiyorsa tabii) Erkek arkadaşının (ismi Mario) sorduğu soruya o kadar masum cevap veriyor ki (tiz sesiyle it's good demesinden bahsediyorum) 'keşke önceden bir yudum içseydin, niye böyle eziyet ettin kendine' sorusunu sormak geldi içimden.

Ne yalan söyleyeylim kızın durumuna üzüldüm. Tadını beğendiği bir şeyi yıllarca içemeyecek olmanın verdiği üzüntüyü kaçımız bilebiliriz ki?

 
5
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
2
0
0
0