• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Kenan Sofuoğlu’yla Hakan Çalhanoğlu Arasında Geçen WhatsApp Konuşmasına Twitter’dan Gelen Efsane Yorumlar

Kenan Sofuoğlu’yla Hakan Çalhanoğlu Arasında Geçen WhatsApp Konuşmasına Twitter’dan Gelen Efsane Yorumlar

0
0
0
0
0
Dünyaca ünlü motosiklet yarışçımız Kenan Sofuoğlu’nun ‘Almanya’ya gelmişken tanışayım’ dediği Bayer Leverkusenli milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu arasında geçen WhatsApp konuşmasına, Twitter’dan çok eğlenceli cevaplar geldi.
Dün akşamın sosyal medyadaki en bomba gelişmesi, Hakan Çalhanoğlu’na tanışmak istediği gerekçesiyle WhatsApp’tan mesaj yazan dünyaca ünlü motosiklet şampiyonumuz Kenan Sofuoğlu’nun Çalhanoğlu’ndan aldığı cevap oldu. 

Köln’e gelen Kenan Sofuoğlu, tanışmak istediği gerekçesiyle Bayer Leverkusen’de forma giyen milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu’na WhatsApp’tan mesaj yazdı. Çalhanoğlu’nun Sofuoğlu’nu tanımayıp 'nummeramı kimden aldın' demesi üzerine biraz sinirlenen Sofuoğlu, ‘kardeş sileriz, sıkıntı yapma’ şeklinde cevap verdi. Sonrasında neler yaşandığını bilmiyoruz zira Sofuoğlu, sosyal medya hesaplarından yalnızca bu kısma kadar olan bölümü paylaşmış.



Sinirini alamayan ve biraz da üzülen Sofuoğlu, Facebook hesabından isyan etmeye devam ederek aşağıdaki paylaşımı yaptı.



Olayların sosyal medyada inanılmaz bir hızla yayılmasının ardından Twitter kullanıcılarının yorumları da elbette gecikmedi. 































0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0