Kendi Markasına Sahip Instagram'ın En Genç Moda Blogger'ı

0
0
0
0
0
Henüz 22 aylık olmasına rağmen aylık geliri ile minik bir servet kazanan ufaklık.
Instagram'ı düzenli olarak kullanan her kullanıcının iyi bildiği birşey var; Instagram artık moda evlerinin, moda ikonlarının, bujiterilerin falan reklam platformu olmuş durumda. Bu duruma her ne kadar sinir olsam da, ciddi bir kitle bu profilleri takip ediyor, hatta bu profiller üzerinden beğendikleri ürünlerin alışverişlerini de yapıyorlar.

Durum böyle olunca da bu tarz profiller, çeşitli markalardan reklam alıyor. Tabii bu işi yapanlar genelde az buçuk profesyonel deneyime sahip olmuş insanlar. Ancak haberimize konu olan ''moda blogger''ının profesyonellikle pek alakası olduğunu düşünmüyoruz zira kendisi henüz 22 aylık.
 

Millie-Belle Diamond adlı bebeğin annesi, akrabaları kızının fotoğraflarını görebilsin diye bir Instagram hesabı oluşturmuş. Sonra kızının fotoğraflarını paylaştıkça artan takipçi sayısı, ona güzel bir fikir vermiş. Bu durumu paraya dönüştürmeye karar veren Avustralyalı anne, kızının fotoğraflarına reklam almaya başlamış. Aldığı reklamlar da genellikle giyim, aksesuar gibi firmalardan olmuş. Bu arada bebeğin MDB adlı kendi markasına da sahip olduğunu belirtelim.

Yani uzun lafın kısası 22 aylık Millie-Belle Diamond, Instagram'da bir moda blogger'ına dönüşmüş. Günde en az bir fotoğraf için reklam alan Millie, fotoğraf başına 250 dolar kazanıyor, bu da aylık neredeyse 7500 dolar (22 bin TL) civarı bir para ediyor. 
 

  

  

  

  

 

What's in the box? Coming soon to @mbdthelabel .. We are LOVING our packaging! Presentation is everything! @mbdthelabel

Millie-Belle Diamond (@milliebellediamond) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()Kaynak: Dailymail
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0