• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Kendini Pokemon Zannedip 7. Kattan Aşağı Atlayan Ferhat Şimdi Ne Yapıyor?

Kendini Pokemon Zannedip 7. Kattan Aşağı Atlayan Ferhat Şimdi Ne Yapıyor?

10
6
0
0
0
Yıllar önce kendisini Pokemon zannederek 7. kattan aşağı atlayan ve yalnızca bir bacağı kırılan Ferhat’ın şimdilerde ne yaptığını araştırdık.
Aah Ferhat ah, senin yüzünden çocuğu olan bütün aileler Pokemon’dan nefret etmişti. 4 yaşındayken kendisini Pidgeotto zannedip 7. kattan (21 metre) aşağı atlayan ve bir bacağını kırarak kurtulan Ferhat, şu aralar ne yaptığını merak ediyor musunuz?

Evin balkonundan atlayarak dizinin yayın hayatına son verilmesini sağlayan ve bir neslin bol bol bedduasını alan Ferhat Ağırbaş, daha sonra arabesk rap yapmaya başlamış. (“Pokemon’um ben deyip” balkondan atlayan bir çocuktan atomu parçalamasını beklememek lazım)
 

Şu anda ise vatani görevini yerine getiriyormuş.Doktorların kendisine sorduğu ‘neden düştün?’ sorusuna “Ben Pokemon’um ve Pokemon gibi uçtum’ diyerek cevap veren Ferhat, daha sonra iyileşip tekrar uçmayı istediğini söyleyecek kadar bol bol yürek yemiş.Ara sıra arkadaşlarının ve takipçilerinin düşüncelerini merak eden Ferhat, konuyu ara ara hatırlatıp paylaşımlarda bulunuyor.


10
6
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
10
6
0
0
0