Kendini Suyun Dışına Atan Balık Adamın Göğüs Ucunu Yakaladı

1
0
0
0
0
Kendini Suyun Dışına Atan Balık Adamın Göğüs Ucunu Yakaladı
Bazı balıkların sudaki kırılmayı hesaplayarak kendilerini suyun dışına fırlatıp avlandıklarını ve hatta ağızlarından su püskürtüp adeta tükürerek suyun dışındaki böcekleri avlayabildiğini biliyoruz; ama bazılarının kafası başka yerde…
Yukarıdaki balık türlerini bilmiyorsanız Nat Geo’dan açıp öğrenebilirsiniz; bizim bu yazımız bilimsel gerçeklikler değil, gerçek hayatlar ve sosyal medya üzerine. (bilim arayanlar için http://www.webtekno.com/bilim-haberleri var mesela)

Utah’ta yer alan Powell Gölü’nde biraz serinlemeye çalışan Wyatt Green adlı bir arkadaş, bir yandan da sinema tarihinin efsanelerinden Jaws’ın giriş sahnesine benzer bir şeyler çekerken tek başına yüzmekte olan bir balığa odaklanır.

Balık biraz yakınlaşır ve suyun dışında kendisine yabancı, belki de daha önce dikkatini çekmediği bir nesne ile karşılaşır ve ona karşı durdurulamaz bir istek uyanır içinde.

Yavaşça kendisini önce geri çeker ve ardından suyun içinden bir nükleer denizaltıdan fırlatılan onlarca megatonluk bir nükleer misil gibi sıçrar ve tam isabet.
 

Acımıştır ...
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0