Kardashian, Paylaştığı Kanye West Fotoğrafı ile Olay Yarattı

2
1
0
0
0
Kocası Kanye West'in uyurken çektiği fotoğrafını Instagram sayfasında paylaşan Kim Kardashian, istemeden de olsa kocasını sosyal medyanın diline düşürdü.

Allah kimseyi sosyal medya kullanıcılarının diline düşürmesin demek isterdim Kanye West için artık çok geç :) Gerçi ABD magazinlerinde Kanye West'in saçma sapan cümleler kurarak birçok kişiyi irite ettiği biliniyor fakat bu sefer ünü uluslararası boyuta taşındı.

Öncelikle Kanye West’in fena trollendiği bu fotoğrafın nasıl ortaya çıktığına bir bakalım. Bebekleri için birlikte alışverişe çıkan Kim Kardashian ve Kanye West, kocasıyla birlikte minik North’un bulunduğu yerden sesleri çıkmayınca ne olduklarını merak etmiş. Geldiğinde ise fotoğrafını çekip Instagram’da paylaştığı aşağıdaki görüntüyle karşılaşmış. North’un yayıla yayıla, Kanye West’in de ağzı açık bir şekilde uyumasına karşı harekete geçen sosyal medya kullanıcıları, birbirinden komik görseller paylaşmaya başladılar.Bazı kişiler, stajının ilk günü uyuyakalan adamı da unutmamışlar :) 
 

2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0