• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Fox TV’deki Evlilik Programını Trolleyen Damat, Meğer Katıldığı Tüm Yarışmaları Trollemiş!

Fox TV’deki Evlilik Programını Trolleyen Damat, Meğer Katıldığı Tüm Yarışmaları Trollemiş!

Fox TV’deki Evlilik Programını Trolleyen Damat, Meğer Katıldığı Tüm Yarışmaları Trollemiş!
Zuhal Topal’ın Fox TV’de sunduğu evlilik programını trolleyen damadın, daha önce katıldığı yarışmaları da trollediği ortaya çıktı.

Sosyal medyanın son zamanlardaki bir numaralı konusu, Fox TV’deki evlilik programını trolleyen Korcan Cinemre. Katıldığı evlilik programında ultra rahat tavırlarıyla gelin adayını zaten baştan kaybeden Korcan, muhabbeti sinirleri gerecek duruma kadar getirdi. Oturuşundan tutun da seyircilerin sorduğu sorulara verdiği cevaplara kadar herkese itici gelen arkadaş, az kalsın seyircilerden bir tanesiyle kavga edecekti.

Zuhal Topal’ın kendisine sorduğu ‘Sen biraz rahat mısın?’ sorusuna ‘Koltuk kadar değilim’ cevabını verdikten sonra artık soru sormayı bırakan sunucu, ‘ne halleri varsa görsünler’ deyip seyirciyle Korcan’ı baş başa bıraktı. Tabii ki bunların hepsini bilerek yapan Korcan’ın aslında daha önceden katılmış olduğu yarışmaları da trollediği ortaya çıktı. 

Korcan'ın önce Fox TV’deki programı, daha sonra da katıldığı diğer yarışmaları trollediği videoları aşağıdan izleyebilirsiniz.
 

En Zayıf Halka
 

Çarkıfelek
 


Piramit
 
Açıl Susam Açıl
 

Vay Arkadaş
 

Kelime Çengeli
 

Kelime Oyunu
 

Aşka Gel
 

Süper Bulmaca
 

Vapurda Sohber
 
Emoji İle Tepki Ver
9
1
0
0
0