Kraliçe Elizabeth 200 Bin TL Maaşla Çalışacak Sosyal Medya Editörü Arıyor!

0
0
0
0
0
Buckingham Sarayı, sosyal medya editörü için verdiği iş ilanında yıllık 50 Bin Sterlin maaş ile Kraliçe Elizabeth için sosyal medya editörü aradığını duyurdu.
Günümüzde sosyal medyanın çok önemli yeri alması sonucu birçok şirket ve ünlü kişiler başta olmak üzere siyasetçiler de sosyal medya yöneticisi olarak iş alımlarına başladı. Fakat bu sefer en dikkat çekicisi ise Buckingham Sarayı'ndan geldi. Birleşik Krallık'ın en önemli ismi olan Kraliçe Elizabeth için yapılan duyuruda Kraliçe'nin devlet ziyaretleri, katıldığı etkinlikler ve Kraliyet duyurularını milyonlara duyurması gerektiği ifade edilen iş duyurusunda maaş da oldukça dolgun görünüyor.

Yıllık olarak 50 Bin Sterlin, yani ortalama 200 Bin TL maaşa tabii olacak olan bu kişi dolgun maaşın yanında 33 gün yıllık izin, ücretsiz öğle yemeği ve ikramiyelerin de bulunduğu ifade edildi.Şu anda Twitter üzerinden  2.16 Milyon takipçiye sahip olan Kraliçe Elizabeth'in sosyal medya yöneticisi tabiki Kraliçe'yi temsil edeceği için çok dikkatli ve bu noktada uzman olması gerekiyor. İngilizce konusunda kraliyet dili seviyesinde bir İngilizce'ye sahip olması da gereken bu yöneticilik başvurusunu da dilerseniz buradan 24 Nisan 2016 tarihine kadar yapabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0