Mark Zuckerberg'ten Soru-Cevap Etkinliği 2

0
0
0
0
0
Mark Zuckerberg'ten Soru-Cevap Etkinliği 2
6 Kasım'daki ilgi gören Facebook Soru-Cevap etkinliğinin ikincisi 12 Aralık 2014'te tekrarlanıyor!

Facebook daha önce bu haberimizde bahsettiğimiz Soru-Cevap etkinliğinin ikincisi yapılacağını duyurdu. Yine ilk etkinlikteki gibi sorularınızı Mark Zuckerberg'in yanıtlayacağı canlı etkinlik 12 Aralık 2014 saat 12:00'da başlayacak. (Amerika'da 11 Aralık 2014 Saat 02:00'da başlayacak etkinlik saat fakı dolayısıyla 12 Aralık saat 12'ye denk geliyor.)
 

 
 

 

 


Q&A With Mark Facebook sayfasından yayınlanacak olan etkinlikte sorunuzun Facebook CEO'su Mark Zuckerberg tarafından yanıtlanmasını istiyorsanız eğer sayfadaki bu etkinlik hakkındaki yukarıda belirtilen gönderiye ingilizce yorum yazarak sorularızı yazmanız gerekiyor. Şimdiden 1500'den fazla soru mevcut, fakat aralarından seçilecek olması da sorunuzun önemli olması durumunda yanıtlayabileceğini ihtimalini doğuruyor.

Ayrıca sorunuzu bizzat sormak istiyorsanız, sorunuzu bir video çekerek [email protected] mail adresine gönderebilirsiniz.

6 Kasım'da yapılan 1. Soru cevap etkinliğine ait videoyu izleyebilir, gelen sorulara göre sorulmamış bir soruyu sorarak Mark Zuckerberg'in sizin sorunuzu yanıtlama şansını çoğaltabilirsiniz.

 

 

 
 
 

 


 

 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0