Mark Zuckerberg'ten Facebook Üzerinden Soru-Cevap Etkinliği

0
0
0
0
0
Mark Zuckerberg'ten Facebook Üzerinden Soru-Cevap Etkinliği
​Facebook’un kurucusu ve CEO’su olan Mark Zuckerberg, 6 Kasım’da Facebook üyelerinin soru sorabileceği ve tüm üyelere açık olacak online “soru-cevap” etkinliği düzenleyeceğini açıkladı.
Facebook’un kurucusu ve CEO’su olan Mark Zuckerberg, 6 Kasım’da Facebook üyelerinin soru sorabileceği ve tüm üyelere açık olacak online “soru cevap etkinliği düzenleyeceğini açıkladı.
 
Q&A with Mark adlı Facebook sayfası üzerinden yapılacak olan bu etkinlikte, kullanıcılar şimdiden sorularını sormaya başladılar. 1 saat boyunca sürecek olan canlı yayın boyunca Zuckerberg, Facebook kullanıcılarından gelen ”seçtiği” sorulara cevap verecek. Kullanıcılar bu sayfada sorularını yöneltebilecekken, aynı zamanda cevap verilmesini istediği soruları beğenerek, o soruların ön plana çıkmasını sağlayabilir.
 
İçeriğin paylaşılmasından sonra çok kısa bir süre içerisinde Mark Zuckerberg’i bekleyen binlerce soru şimdiden birikti. 6 Kasım’da yapılacak olan etkinlik, daha sonra video olarak da yayınlanacak. Şuradaki sayfadan Zuckerberg’e hemen sorularınızı gönderebilirsiniz. (mesela ben “Sevgili Mark, neden Facebook?” demeyi planlıyorum. çok derinlemesine bir soru değil mi sizce de?)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0