Messenger, Facebook'un İçerisine Geri mi Dönüyor?

1
1
0
0
0
Facebook bu sefer kullanıcıları mutlu edecek bir yenilikle karşımıza çıkıyor. Biliyorsunuz ki Facebook Messenger üzerinden takip ettiğimiz mesajları, yine mobil uygulama üzerinden görüntüleyebilmemiz engellenmişti.
Facebook bu sefer kullanıcıları mutlu edecek bir yenilikle karşımıza çıkıyor. Biliyorsunuz ki Facebook Messenger üzerinden takip ettiğimiz mesajları, yine mobil uygulama üzerinden görüntüleyebilmemiz engellenmişti. Yani mevcut uygulama üzerinden mesajları kontrol etmeye çalıştığımızda zorunlu olarak Messenger uygulamasını indirmek zorunda kalıyorduk.
 
Aslında kullanışlı bir uygulama olsa da bu değişiklik birçok kullanıcının canını sıkıyordu. Sistem özellikleri yüksek olan telefon ya da tablete sahip olan kullanıcılar, uygulamayı sorunsuz olarak çalıştırıyordu. Fakat uygulama, özellikleri daha düşük olan mobil cihazlarda kasılmalara neden oluyordu.


 
Facebook yapacağı değişiklikle birlikte Facebook Messenger’i yeniden mobil uygulamaları içerisine yerleştirecek ve kullanıcılara Facebook içerisinden mesajlaşma imkanı verecek. Bunun kısa bir süre içerisinde gerçekleşmesini bekliyoruz.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0