Messenger Uygulamasını OS X'te Kullanmak İçin Program Yayınlandı

0
0
0
0
0
Bugün erken saatlerde Facebook, Messenger uygulamasını bilgisayarlarımızda kullanabileceğimiz yeni bir web sitesi oluşturdu. Bazı geliştiriciler Messenger sitesini alıp, OS X’te kullanabileceğmiz bir program haline getirdiler.
Bugün erken saatlerde Facebook, Messenger uygulamasını bilgisayarlarımızda kullanabileceğimiz yeni bir web sitesi oluşturdu. Web sitesi, bilgisayarlarımıza kurabileceğimiz bir Facebook Messenger uygulaması için oldukça uyumlu bir arayüze sahip. Facebook büyük ihtimalle bu programı önümüzdeki günlerde yayınlayacak.

Facebook’tan hızlı davranan bazı geliştiriciler, Messenger sitesini alıp OS X’te kullanabileceğmiz bir program haline getirdiler. Bu küçük program sayesinde tüm Messenger bildirimlerinizi Macbook’unuz ya da iMac’iniz üzerinden alabiliyorsunuz. Uygulama tüm Messenger deneyimini masaüstüne taşımış gibi gözüküyor.Uygulama tamamen açık kaynaklı, yani eğer uygulama üzerinde beğenmediğiniz bir nokta varsa, kaynak kodu Github üzerinde yüklü. Uygulamanın Facebook ile herhangi bir bağlantısı olmadığı için ufak tefek hatalar alma şansımız yok değil.

OS X için olan uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Kaynak: TheNextWeb
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0