• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Milli Maçı İzlediği Sırada Karısının Yaptığı Şakayla Deliye Dönen Küfürbaz Türk

Milli Maçı İzlediği Sırada Karısının Yaptığı Şakayla Deliye Dönen Küfürbaz Türk

0
0
0
0
0
Milli Maçı İzlediği Sırada Karısının Yaptığı Şakayla Deliye Dönen Küfürbaz Türk
Milli futbol takımımızın maçını izlediği sırada karısının yaptığı şakayla deliye dönen adam, odada ne varsa yerle bir etti.
Avrupa'nın herhangi bir şehrine gitseniz ve yolda karşınıza çıkan ilk kişiye 'sizce en fanatik taraftarlar hangi ülkeye ait?' diye bir soru sorsanız, %50 ihtimalle ilk cevapları Türkiye olur. Galatasaray'ın Ali Sami Yen Stadı'ndaki o ambiyansı hatırlayın, Beşiktaş'ın Liverpool'u ve Fenerbahçe'nin Chelsea'yi perişan ettiği maçlardaki atmosferleri... (hey gidi günler) Aşağıdaki videoda da tipik bir fanatik Türk taraftarı göreceksiniz fakat bu arkadaş fanatizmle şiddeti bir arada yaşamayı seven cinsten. 

Dış basından bazı sitelerin dahi dikkatini çeken (TheNextWeb) söz konusu videoda Türk Milli Takımı'nın maçını izleyen bir adam, karısıyla ağız dalaşına giriyor. Karısı ise önce eşine şaka yapacağını belirten minik bir konuşma yapıyor, daha sonra maçın en heyecanlı anlarında televizyonu kapatıyor. Hani şu tam gollük pozisyonun yaşandığı anda annemiz elinde elektrik süpürgesiyle TV'nin karşısına geçer ya, tam o zamanlarda işte. Abimiz de maşallah öyle küfürbaz ki videonun başından sonuna kadar ağzına ne gelirse saydırıyor, en sonunda ise televizyonu ve MacBook olduğunu düşündüğüm bilgisayarı paramparça ediyor. 
 

Ortalıkta videonun bir viral reklam çalışması olduğuna yönelik yorumlar dönüyor olsa da ben yine de abimizin bizi en 'doğru' şekilde temsil ettiğini düşünüyorum :) (biz bizeyiz şurada, hangimiz böyle küfür etmezdik ki videodaki şakaya maruz kalmış olsaydık?)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0