NASA'nın Muhteşem Snapchat Paylaşımları: Uluslararası Uzay İstasyonu'nda Sıradan Bir Gün!

0
0
0
0
0
NASA'nın Muhteşem Snapchat Paylaşımları: Uluslararası Uzay İstasyonu'nda Sıradan Bir Gün!
Giderek popülaritesini artıran Snapchat'te ilginç şeyler oluyor... Uluslararası Uzay İstasyonu'nda geçen tipik bir gün NASA tarafından uygulama üzerinden yayınlanıyor.
Snapchat uygulamasını hala kullanmıyorsanız bir kez daha düşünün! Popülerleşen uygulamada, ilgi alanlarınıza yönelik ilginç paylaşımlar bulma şansınız giderek artıyor. Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi NASA'nın son paylaşımı da bunlardan biri. Uluslararası Uzay İstasyonu'nda yaşayan görevlilerin geçirdiği tipik bir gün Snapchat üzerinden paylaşıldı. Eğer uzayda nasıl bir yaşam olduğunu merak ediyorsanız bu içerik mutlaka ilginizi çekecektir.

 Uluslararası Uzay İstasyonu'ndan Muhteşem Paylaşımlar

NASA'nın kurumsal Snapchat hesabını buradan ekleyebilirsiniz. Uluslararası Uzay İstasyonu'ndan yapılan yayınları ise "Day in Space" paylaşımı altından izlemeniz mümkün. Uzayda nasıl yemek yenir, nasıl su içilir, nasıl günler geçirilir en ilginç görüntüleriyle bulabilirsiniz. Ayrıca, muhteşem gün doğumu ve gün batımı videoları izleme şansınız da var. Aşağıdaki video, Uluslararası Uzay İstasyonu'nda çekilmiş ve Snapchat üzerinden paylaşılmış bir gün doğumunu gösteriyor.  Snapchat uygulamasını bağlantıdan indirebilirsiniz.
 
 Snapchat Uygulamasını İndir
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0