Zenginlerin Facebook'u: Netropolitan

0
0
0
0
0
Zenginlerin Facebook'u: Netropolitan
Lüks bir şey satın aldığınızda (BMW marka araba, Bodrum’da villa gibi) Facebook’ta paylaşımı yaparken fotoğrafların altına “fakir” arkadaşlarınızın yorum atmasını istemiyorsanız, Netropolitan ismindeki yeni sosyal ağı kullanabilirsiniz. Sizin için “zengin”  arkadaşlarınızın yorumları yeterliyse bu sosyal ağ biçilmiş kaftan.
Lüks bir şey satın aldığınızda (BMW marka araba, Bodrum’da villa gibi) Facebook’ta paylaşımı yaparken fotoğrafların altına “fakir” arkadaşlarınızın yorum atmasını istemiyorsanız, Netropolitan ismindeki yeni sosyal ağı kullanabilirsiniz. Sizin için “zengin” arkadaşlarınızın yorumları yeterliyse bu sosyal ağ biçilmiş kaftan.
 
Hizmeti kullanabilmeniz için öncelikle 9 bin dolar ödemeniz gerekiyor. (9 dolar olacak değildi ya) Bunun 3 bin doları yıllık aidat şeklinde ücretlendirilmiş.
 
Netropolitan, oluşumlarını “Zamanlarından daha fazla paraya sahip olanlar için ortaya çıkarılmış çevrimiçi bir kulüp” olarak tanımlıyor. Netropolitan’a katılabilmeniz için yaşınızın en az 21 olması gerekiyor. Bazılarınız bu sosyal ağın hala şaka olduğunu zannedebilir fakat geliştiricilerin açıklamalarına göre Netropolitan gerçek bir oluşum.
 
9 bin dolarınızı bayıldıktan sonra size sunulan hizmetler:
 
  • Özel kullanıcı profiline sahip olma
  • Takipçiler listesi
  • Durum bildirileri yapabilme, gibi Facebook’ta bulunan standart özellikler.
 
Bunların dışında Netrooplitan 9 bin doları karşılığı olarak reklam içermiyor ve kullanıcılarına sınırsız bulut depolama alanı sunuyor.
 
Zengin olduğunuzu kanıtlamak için Netropolitan tam da aradığınız türde bir site olacak. (haberi hazırlarken sinirlerim bozuldu)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0