Oğlunun iPhone'unu Pompalı Tüfekle Vuran Anne

0
0
0
0
0
Oğlunun iPhone'unu Pompalı Tüfekle Vuran Anne
Eminim annenizden ya da babanızdan ''bırak şu telefonu azcık'' tarzında sitemler duymuşsunuzdur. Hatta bu yüzden belki onlarla tartışmışsınızdır. Ancak bu anneyi gördükten sonra ailenizin verdiği minik tepkiye şükredeceksiniz.
Günümüzde teknoloji sebebi ile çocuklar ile ebeveynleri arasında ciddi bir sosyalleşme farklı oldu. Artık sosyal medya dediğimiz şey tüm dünyayı sarmış durumda ve annelerimiz, babalarımız, modern çağın bu yeniliğine ayak uydurmakta biraz zorlanıyor.

Ayrıca çoğu ebeveyn, sosyal medyanın ve teknolojik cihazların çocuklarını olumsuz yönde etkilediğini düşünmekte. İşte bu haberimizde bahsedeceğimiz ebeveyn de böyle düşünenlerden biri.

Oğlunun telefonda çok fazla zaman geçirmesinden rahatsızlık duyan ve bu durumun onu kötü etkilediğini düşünen bir kadın, çözümü mükemmel şekilde örnek olacak bir yöntemle çözmüş(!). Eline pompalı tüfeğini alan kadın, oğlunun  -ve muhtemelen diğer çocuklarının- gözü önünde iPhone 5C'yi bir güzel ön ve arkasından önce vuruyor, sonrasında da balyoz ile eziyor.
 

Açıkcası çocuğunun sağlığını, psikolojisi düşünüp akıllı telefona karşı çıkmayı anlarım da bu olay tamamen şov yapmak olmuş sevgili redneck teyze...
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0