Otomatik Pilotlu Araca İlk Kez Binen Teyzenin Verdiği Komik Tepkiler

0
0
0
0
0
Otomatik Pilotlu Araca İlk Kez Binen Teyzenin Verdiği Komik Tepkiler
CarBuzz ismindeki Facebook sayfası, otomatik pilot deneyimini ilk kez yaşayan teyzenin verdiği komik tepkilerle dolu bir video paylaştı.
Teyzecim, sana bunu neden yaşattılar bilmiyorum ama maalesef buradan çok komik ve aynı zamanda şirin gözüküyorsun :) 

Dünyaya elektrikli otomobil kavramını iyice aşılayan Tesla’nın araçlarında bulunan otomatik pilot özelliği, standart araç kullamına alışmış ve yaşı biraz fazla olan insanların bünyesine ağır gelebiliyor. Hadi biz biraz daha bu tarz konularla içli dışlıyız, otomobil otomatik pilota geçtiğinde nasıl bir deneyim yaşayacağımızı az çok kestirebiliyoruz. Fakat hala otomatik vitesin bile fazla teknolojik geldiği yaşı geçkin teyzelerimiz için aynı şeyi hiç söyleyebilir miyiz?

Aşağıdaki videoda otomatik pilottayken direksiyon başında bulunan teyze, ‘Aman tanrım, bunu asla yapamam. Nereye gidiyoruz? Tanrım çok korkuyorum!’ gibi cümleler kuruyor. Yanında oturan ve muhtemelen torunu -ya da oğlu artık neyse- olan kimse ‘Rahat ol’ diye teselli etmeye çalışıyor olsa da teyzemiz ancak direksiyonu tuttuğunda kendine geliyor. 
 

Ben izlerken güldüm ama verdiği tepkileri gerçekten ‘korktuğu’ için verdiği çok bariz. O yüzden biraz vicdan azabı çekmedim değil.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0