Oyun Videosu Çekerken Annesinden Dayak Yiyen Eren

1
0
0
0
0
Oyun Videosu Çekerken Annesinden Dayak Yiyen Eren
Geçtiğimiz günlerde Facebook sayfamızdan video olarak paylaştığımız videoda, oyun videosu çekerken annesinin odasına dalması ile minik bir aile faciası yaşayan Eren isimli genç, oyun videosunu tamamlama fırsatı buldu.

Olayın ardından sosyal medyanın en çok paylaşılanları arasına giren Eren’in oynadığı oyunun sonradan ekibimizden Lütfi ve Efe’nin de iddialı oyunlarında incelediği First Blood olduğu ortaya çıkmış ve oyunun yayıncısı Oasis Games, Eren’e ulaşarak videosuna devam etmesi için Eren’i teşvik ederek yardımcı olmak istediklerini söylemiş.

Genç yayıncının yaşadığı talihsiz durumu gören ve kendi oyunlarına ait yayın esnasında yaşanan bu durumu bir kampanyaya çeviren firma, Eren’in bir oyun yayını daha yapmasını organize etmiş, böylece hem genç yayıncıyı desteklemenin, hem de kendi oyunlarının mevcut kitlesini artırmanın yolunu açmış.

Geçtiğimiz Cuma günü Nikksy üzerinden 5 bine yakın izleyiciye erişen Eren’in yayını aynı zamanda videolarının devam edeceğinin ve ailesi ile arasında olan sorunların da çözüldüğünün sinyalini vermiş.

Youtube ya da farklı bir platform üzerinden oyun yayınlarına devam edeceğini söyleyen küçük Eren’in yayınından kesilmiş bir görüntüyü aşağıda görebilirsiniz. Lütfi ve Efe’nin iddialı First Blood oyununa ise bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0