​Parmak Kuklasında Level Atlamak!

0
0
0
0
0
​Parmak Kuklasında Level Atlamak!
En basit işte bile yaptığı farklılıklar ile o işe bambaşka bir boyut kazandıran insaları her zaman takdir etmişimdir. Bu haberimizdeki arkadaşın yaptığı şey de tam olarak böyle bir şey.
Teknolojiyle doğru orantılı olarak sosyal medya kullanımı da ciddi şekilde artınca pek çok kişi çeşitli platformda boy göstermeye başladı. Bu platformlar arasında en fazla boy gösterileni ise YouTube.  Şu an günümüzde milyonlarca YouTuber var ve durum böyle olunca her geçen gün inanılmaz yetenekler de gün yüzüne çıkıyor. İşte onlardan biri de Barnaby Dixon. İki ay boyunca uğraşan Dixon, kendine muazzam bir parmak kuklası yapmayı başarmış.

Mutlaka sizde birkaç kez çeşitli parmak kuklaları görmüşsünüzdür. Ancak eminim ki böylesini daha önce hiç görmediniz. Pek çok fonksiyona sahip olan kukla hem görsel olarak hem de işlevsel olarak tek kelime ile muhteşem. 
 
Dixon kendi YouTube hesabında bu videoyu paylaşmasının ardından pek çok kişi ''patent al zengin ol'' şeklinde yorumlarda bulunmuş. Ayrıca Dixon, farklı kuklalar geliştireceğini de videonun açıklamasında belirtmiş (valla ben de olsam patente abanırdım).
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0