• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Plüton’a En Yakın Mesafeye Ulaşılmasından Sonra Twitter’dan Gelen En Komik Tweet’ler

Plüton’a En Yakın Mesafeye Ulaşılmasından Sonra Twitter’dan Gelen En Komik Tweet’ler

1
0
0
0
0
Plüton’a En Yakın Mesafeye Ulaşılmasından Sonra Twitter’dan Gelen En Komik Tweet’ler
New Horizons (Yeni Ufuklar) adlı uzay aracının Plüton'a 9 yıllık yolculuğunun ardından ulaşıp en net görüntülerini Dünya'ya ulaştırmasıyla Twitter kullanıcılarından mizahi yönü ağır basan tweet'ler gelmeye başladı.
Dün, insanlık için en önemli tarihlerden bir tanesiydi. New Horizons, yaklaşık 9 yıllık yolculuğunun ardından Plüton’a ulaşmış ve elde ettiği görüntüleri Dünya’ya ulaştırmıştı. Günün, hatta belki de yılın en önemli olayı olan Plüton'a ulaşılmasının ardından gezegenle ilgili en merak edilen soru ve cevapları da sizlere şuradan detaylı olarak anlatmıştık. Her ne kadar bu olay insanlık tarihi için önemli olsa da mizahımızın çizgisi değişmedi ve Plüton’la ilgili birbirinden komik tweet’ler gelmeye başladı. 

Plüton’un artık çok daha belirgin olan yüzeyindeki şekiller, bazı Twitter kullanıcılarının gözünden kaçmadı ve ortaya aşağıdaki zeka dolu / mizahi tweet’ler ortaya çıktı. (galiba dünyanın en sağlam mizah kültürüne sahibiz, farklı ülkelerdeki kullanıcıları da takip ediyorum ama bize ulaşabilmeleri imkansız)
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0