• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Sarhoş Kız, Arkadaşının Telefonunu Çalan Taksi Şoförünü Yanlışlıkla Videoya Kaydetti

Sarhoş Kız, Arkadaşının Telefonunu Çalan Taksi Şoförünü Yanlışlıkla Videoya Kaydetti

0
0
0
0
0
Sarhoş Kız, Arkadaşının Telefonunu Çalan Taksi Şoförünü Yanlışlıkla Videoya Kaydetti
Oldukça eğlenceli bir gece geçirdiklerini tahmin edebildiğimiz bir grup gençten biri, alkollü halde taksiden inerken girdikleri diyalog esnasında telefonunu takside unutmuş.
İnternete yüklediği bir videoda bu anı gösteren kızlardan biri, yanlışlıkla taksicinin, arkadaşının koltukta unuttuğu telefonu alıp sakladığını da yanlışlıkla videoya kaydetti.

Kanada’nın Toronto kentinde Back Taxis isimli bir şirkete bağlı olan taksinin şoförü, araçtan inen yolculara iyi akşamlar dilemek için güler yüzle (ki bence çok yılışıkmış adam, suratından belli) kızlara el sallıyor.

Bu sırada birkaç kadehin etkisiyle durumun farkında olmayan kızlar, telefonun taksi şoförü tarafından alınıp koltuğun altına saklandığını da ancak videoyu sonradan izledikten sonra fark etmişler.
 

Videoyu YouTube’a yükledikten sonra altına bir de altına yorum bırakan genç kız, “Cumartesi gecesi arkadaşımla eve gitmek için bir taksi tuttum. O taksiden inerken Snapchat uygulamasını açıp onun inişini çekmenin eğlenceli olacağını düşündüm. Taksi şoförünü, araca arkası dönük halde taksiden inen arkadaşımın telefonunu çalarken kaydettim. Videonun en başında tereddüt etmeden telefonu alan ve sonunda bize el sallayan adamı görün”.Bu video olmasaydı telefonu geri alamayacaklarını söyleyen genç, diğer insanlarında görüp daha dikkatli davranmalarını söyledi.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0