Drone'u İnceleyen Şempanze, 3 Günde 800 Binden Fazla İzlendi

3
2
1
0
0
Drone'u İnceleyen Şempanze, 3 Günde 800 Binden Fazla İzlendi
​Drone’ların hayatımıza hem sosyal hem de teknik anlamda büyük faydalarının olacağı kesin. Zaten Google, Amazon, Facebook gibi teknoloji dünyasının devlerinin bu sektöre olan ilgisi, drone’ların hayatımızda ne kadar önemli bir yerinin olacağını bizlere rahatlıkla gösteriyor.

Drone’ların hayatımıza hem sosyal hem de teknik anlamda büyük faydalarının olacağı kesin. Zaten Google, Amazon, Facebook gibi teknoloji dünyasının devlerinin bu sektöre olan ilgisi, drone’ların hayatımızda ne kadar önemli bir yerinin olacağını bizlere rahatlıkla gösteriyor. Fakat son birkaç aydır drone’larla ilgili bizleri gülümseten haberlerin sayısı oldukça artmaya başladı, onlardan bir tanesi de Hollanda’daki bir hayvanat bahçesinden geldi.

Drone’un çoban köpeği olarak, sigara almak için ve balık avında kullanılmasından sonra Hollanda’da çekilen bu görüntülerde, hayvanat bahçesindeki hayvanlar drone ile görüntüleniyordu. Meraklı bir şempanze ise 'bu ne la böyle’ deyip elindeki sopayla drone’a vuruyor ve yere indiriyor. Kamera kayıtlı haldeyken drone’u inceleyen şempanzenin oldukça sempatik görüntüleri, YouTube kanalı Burger’s Zoo tarafından paylaşıldı.

3 gün önce paylaşılan ve bu zamana kadar 820 bin civarında izlenen bu videoyu siz de aşağıdan izleyebilirsiniz:

3
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
2
1
0
0