Sevgilisinin Adı Diye Yazdırdığı Dövmenin Anlamı Windows 7 Çıktı

1
0
0
0
0
İngiltere’de yaşayan bir adam, kız arkadaşının adını boynuna dövme yaptırmak istedi fakat Çince yazılan dövmenin anlamı Windows 7 çıktı.
Çince karakterlerle dövme yaptırmak, batılı ülkeler arasında inanılmaz popüler durumda. Bizim ülkemizde de birçok kişide Çince yazılı dövmeler bulunuyor fakat bu haberden sonra dövme yaptıran herkeste muhtemelen ‘ulan dövmeci doğru yazmış mıdır acaba?’ korkusu oluşmuştur.

İngiltere’de yaşayan bir kişi, kız arkadaşının ismini Çince karakterlerle boynuna dövme olarak yaptırmak istedi, hatta yaptırdı. Ama dövmeyi yaptıran kişi dövmenin anlamının kız arkadaşının adı olduğunu zannediyordu. Dövmeyi gören ve ne yazdığını tam olarak anlamayan Doc Price isimli dövme sanatçısı ise arkadaşı olan adamı da alıp Çinli bir arkadaşının yanına götürdü. Burada ne yazdığını sorduklarında ise aldıkları cevap Doc Price’i gülme krizine sokmuş: ‘Boynuna neden Windows 7 dövmesi yaptırdın?’ O cevaptan sonra adamın tepkisinin ne olduğu açıklanmamış ama zaten açıklamalarına da gerek yok, az çok tahmin edebiliyoruz. (bari Windows 10 falan yapsaymışsın be vicdansız dövmeci, bunda bile malzemeden kaçmışsın)


1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0