Snapchat Tekrar Oynatma Seçeneği Ücretli Olacak!

0
0
0
0
0
Kısa sürede büyük ilgi gören Snapchat’e yeni güncelleme geliyor. Snapchat’in yeni güncellemesiyle para karşılığında tekrar oynatma seçeneğini sunacak.

Snapchat ilk olarak Evan Spiegel tarafından kurulup daha sonra Stanford Üniversitesi’nde okuyan bir grup genç tarafından geliştirilmiştir. Akıllı telefonlar için geliştirilen bu uygulama, kullanıcıların birbirlerine yazılı metin, resim, veya video göndermesini sağlar. Gönderilen resimler gönderen kişinin resmi önceden belirlediği süre boyunca görüntülenir. Ülkemizde de yaygın kullanılan Snapchat’e zamanla birçok farklı özellik içeren güncellemeler geldi. Snapchat’in son yayınladığı güncelleme tüm kullanıcıların dikkatini çekti. Bu sefer işi paraya döken Snapchat, yeni güncellemesinde 2 farklı özellik barındırıyor.


Bütün Snapchat kullanıcılarının bildiği gibi Snapchat’in birkaç yıl önce yayınladığı güncellemede uygulamaya tekrar oynat seçeneği gelmişti. Yeni gelen güncelleme ile Snapchat’te tekrar oynatma özelliği ücretli oldu. 3 tekrar oynatma için 0.99$, 10 tekrar oynatma için 2.99$ ve 20 tekrar oynatma için 4.99$ şeklinde ücretlendirilmiş. Bir diğer özellik ise “Lenses” adı verilen bir selfie değiştirme modu. Bu özellik ise kullanıcıların çektikleri selfie’leri renklendirme imkanı sunuyor. Lenses özelliğine her geçen gün yeni araçlar ekleneceği belirtilmiş. Konuyu toparlayacak olursak ücretli tekrar oynatma henüz Türkiye’de aktif değil fakat yakın zaman içinde geleceğini tahmin ediyoruz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0