Snoop Dogg'un Eşsiz Sunumu İle Yepyeni Bir Doğa Belgeseli: Planet Snoop

0
0
0
0
0
Snoop Dogg'un Eşsiz Sunumu İle Yepyeni Bir Doğa Belgeseli: Planet Snoop
Müzik kariyerinin dışında farklı işlerde ve uğraşlarda görmeye alıştığımız Snoop Dogg bomba bir işe daha imza attı.
Evet başlığı yanlış okumadınız. Artık Snoop Dogg, tıpkı Planet Earth tadında kendi doğa belgeselini sunmaya başlayacak. Aslında bütün olan Snoop Dogg'un Jimmy Kimmel'ın programında Planet Earth belgeselini yeniden seslendirerek sunması ile başladı.

''Plizanet Earth'' başlığı altında 11 tane video devam eden seride Snoop Dogg hayvanların tepkilerini, aralarındaki olayları kendine tarz yorumu ile öyle efsane sundu ki, doğal olarak bütün internet de ortalığı ayağa kaldırdı ve daha fazlasını istedi.
 
Hatta Change.org üzerinden ''Snoop Dogg'a Planet Earth'ün bütün sezonunu sundurun'' kampanyası bile başlatıldı ve binlerce imza toplandı. Bu olayın üstünden geçen iki ayın ardından bütün çabalar sonunda sonuç verdi.

Ve Snoop Dogg'un resmi medya platformlarından olan YouTube kanalı MERRY JANE'de başlayan seri, ilk bölümü olan ''Squirrel vs. Snake (Sincap vs Yılan)'' ile karşınızda.
 

Bu arada değinmeden de edemeyeceğim hatta kesinlike Jimmy Kimmel'ın ekibinin fikri buradan aldığını düşünüyorum. Benzer olay çok daha önceden Family Guy'da eğlenceli bir şekilde ele alınmıştı.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0