Sosyal Medya'nın Yepyeni Uğraşı: Bu Fotoğrafta Kaç Tane Kız Var?

2
2
1
0
0
Sosyal medya gündemini bu sefer dünya genelinde meşgul eden yepyeni konu bir fotoğraftaki kız sayısı oldu.
Dünya genelinde birçok farklı uğraşını gördüğümüz sosyal medyanın dünya genelindeki bu seferki konusu da yine bir fotoğraf oldu. Şimdiye kadar renk vb farklılıklar için tartışmalara yol açan bu tarz paylaşımlardan bir yenisi de bir fotoğraftaki kız sayısı oldu.

Kimisine göre 2, kimisine göre 4 olan cevap için 12 diyenler de var. Ama şu anda gerçek cevabı kimse bilmiyor. Yine insanların algıları ile oynayan bu fotoğrafa gelin hep beraber bakalım;#WHPidentity etiketi ile paylaşılan ve insanların yaratıcılıklarının göstermelerini istedikleri bu fotoğraf sosyal medyanın yeni tartışma konusu olarak bir süre konuşulacak gibi.

Genel cevaplara göre 2-3-4 ve 12 cebaplarını gördüğümüz sorunun cevabı da belli değil. Fakat şahsen 2 olduğunu düşünüyorum. Sol tarafta birbirilerine zıt yerlere bakan biri uzun diğeri kısa kızların yan taraflarında ise birer ayna olduğu için görsel sürekli yenilenmekte. Fakat bazı kişilerin fikrine göre soruda "Kaç kız var?" olduğu için cevabı da 12 olmalı.

Tabii diğer bir yandan iki kısa ve bir uzun kızdan oluşan 3 kişinin ya da iki uzun iki kısa kız olmak üzere 4 kişinin olduğu ve sonrasında ayna olduğunu iddia edenler de bulunuyor.

Peki ya sizce kaç fotoğrafta kaç kız var? Cevaplarınızı bekliyoruz:

2
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
2
1
0
0