Sosyal Medyada Viral Yayılan Tavşan Kostümlü Yılbaşı Kutlama Videosu

0
0
0
0
0
Hansson ailesinin her yıl geleneksel olarak çektikleri yılbaşı videosu, bu yıl sürpriz bir şekilde viral olarak yayıldı.
Hansson ailesi, yılbaşını kutlamak için her yıl eğlenceli bir video çekiyormuş. Björn Hansson’un şimdiye kadar yalnızca kendi arkadaş listesindeki kişiler tarafından paylaşılan yılbaşı videosu, bu sefer viral olacak şekilde yayıldı.

Videonun başrolünde Björn’ün babası yer alıyor. Babasına bir tavşan kostümü giydiren Björn (babama şöyle bir kıyafet giydirmek istediğimi söylesem evlatlıktan reddederdi herhalde), tıpkı bir tavşan gibi hareket eden babasının videosunu Facebook sayfasında paylaşmış. Sevimli bir köpekle birlikte babasının bulunduğu video viral bir şekilde yayılan Björn Hansson ise bu duruma baya şaşırmış. “Birçok kişinin babamı bu şekilde görmesini düşünmek, benim için de büyük bir sürpriz oldu” diyen Björn, videoyu oldukça zor doğa koşulları altında çektiğini söyledi. “Çekim sonrası soğuktan kendimi zar zor saunaya attım” diyen Björn’ün viral olarak yayılan videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
GOD JUL 2015

Dags för årets julhälsning från min far Björn Hansson! Speciellt tillägnad Maria Wållner, Ewa Almin Olsén, Malin Blomqvist och Sara Carlsson. Ladies, både nätstrumpor och mycket hud! Enyoy.

Posted by My Hansson on 23 Aralık 2015 Çarşamba
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0