• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Sosyal Medyada Fenomen Haline Gelen ''İsmail Abi''den Birbirinden Anlamlı 10 Tweet

Sosyal Medyada Fenomen Haline Gelen ''İsmail Abi''den Birbirinden Anlamlı 10 Tweet

0
0
0
0
0
Türk dizi tarihinin en abi karakterlerinden olan İsmail Abi, ülkemizde en fazla kullanılan sosyal medya platformlarından Twitter'ın da abisi olmaya devam ediyor.
Türk dizi tarihine adını altın harfler ile yazdıran ''Leyla ile Mecnun'' dizisi, yayından kaldırılması sebebi ile yüreğimize at oturmuş gibi bir etki yapmıştı.

Gerçi dizi ekibinin bir sonraki işinde Leyla ile Mecnun'nun nasıl biteceğini öğrenmiş ve ciğerimizin yarısı o anda kaybetmiştik ancak, yine de tadına doyamadan gitti böylesine güzelim bir dizi.Ancak Leyla ile Mecnun'un o kadar çok seveni vardı ki, dizi bittikten sonra bile her biri ayrı güzel olan karakterleri yaşamaya devam etti. İşte o karakterlerden biri de hepimizin abisi ''İsmail Abi''. Dizide bizlere mutlu olmayı yeniden öğreten İsmail Abi, sözleri ile de gönlümüzde ayrı bir yer edindi. İşte o İsmail Abi, varlığını hala sosyal medya üzerinde sürdürmekte. Bizde şu sıralar Twitter'ın en popüler parodi hesaplarından olan İsmail Abi'nin birbirinden şahane tweet'lerini derleyelim dedik. İşte İsmail Abi ve onun unutulmaz sözleri:
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0