Sponsorlu Tweetler, Artık Kullanıcı Profilinde Gözükecek

0
0
0
0
0
Sponsorlu Tweetler, Artık Kullanıcı Profilinde Gözükecek
Twitter üzerinden yayınlanan sponsorlu reklamları bilmeyeniniz yoktur. Zaman akışında gördüğümüz bu reklamlar artık kişilerin profilinde yer alacak.
Twitter üzerinden yayınlanan sponsorlu reklamları bilmeyeniniz yoktur. Zaman akışında gördüğümüz bu reklamlar artık herkesin profilinde yer alacak.

Re/code’un raporuna göre, Twitter bazı kişilerin profilinde sponsorlu reklamlar yayınlamaya başlamış. Eğer bu sponsorlu reklamlar yayınlanırsa büyük ihtimalle bu reklamların altında “Twitter tarafından tavsiye ediliyor” adı altında başka tweetlerde görmek mümkün olacak gibi.

Bu reklamlar için yapılan denemeler, şu an için sadece Twitter kullanıcıları tarafından görülebilecek. Google ile anlaşma yürütmeye çalışan Twitter, bu sponsorlu reklamların google arama sonuçlarında ulaşılan Twitter profillerinde de görülmesini istiyor.


Twitter, geçen yıl sponsorlu tweet'ler üzerinden toplam 1.4 milyar dolar para kazandı. Yaptığı açıklamalarda bayağı hırslı olduğunu gösteren bu rakamı 2024 yılı için 14 milyar dolara kadar çekebileceklerine inanıyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0