• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Şu An Dünyadaki Herkes, iPhone’la Çektiği ‘Bulanık’ Fotoğrafı Paylaşan Tim Cook’la Dalga Geçiyor

Şu An Dünyadaki Herkes, iPhone’la Çektiği ‘Bulanık’ Fotoğrafı Paylaşan Tim Cook’la Dalga Geçiyor

1
0
0
0
0
Apple’ın CEO’su Tim Cook, NFL (Amerikan Ulusal Futbol Ligi) final karşılaşmasında çekip üzerine bir de paylaştığı bulanık fotoğrafla dünyanın diline düştü.
Böyle talihsiz bir olayın yaşanmasından iPhone’ların ‘kötü’ kameraya sahip olduğu anlamı elbette çıkarılamaz. iPhone’lar her zaman kamerasıyla fark yaratmış, kaliteli fotoğrafların çekilmesini sağlamıştır. Fakat yapılacak en ufak hata da bir çuval incirin berbat olmasına sebep olabilir. Tim Cook, Superbowl kutlaması esnasında çektiği bu fotoğrafla işte tam olarak bunu gerçekleştirdi.

ABD’nin bu yılki en büyük etkinliği (NFL final maçı), bundan daha iyi bir reklamla duyurulamazdı sanırım. Final maçını kazanan Denver Broncos’un kutlamaları sırasında bir fotoğraf çeken ve üzerine bir de paylaşan Tim Cook, muhtemelen kutlamanın heyecanıyla fotoğrafın bulanık çıktığının farkında değildi. (aradan saatler geçmesine rağmen paylaşımı da hala kaldırmamış, ilginç)Eğer ünlüysen (hele bir de teknolojiyle alakalı bir kimseysen), yaptığın hatanın bedelini en ağır Twitter’da ödersin. Cook’un paylaştığı fotoğraf, Twitter kullanıcıları tarafından ti’ye alınarak birçok paylaşıma malzeme oldu. Ağırlıklı olarak  ‘Optik görüntü sabitlemeden yoksun iPhone’ yazısının yer aldığı paylaşımlardan bazılarına aşağıdan bakabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0